Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7836
Stary 15.02.2012, 17:17
Piettras napisał(a):Wyświetl post
Napisałem już parę razy na forum że bilety i karnety są za drogie . Po przeliczeniu naszych zarobków a np. Anglików , Belgów itd..bilet powinien kosztować od 10zł do 20złna cały stadion i to czy mecz jest zwykły czy top... może LM i puchary powinny być droższe ale bez przesady

oO Już nie narzekaj, mamy super ceny biletów i pod tym względem nie można nic klubowi zarzucić.

rzeszowiak 1905 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanko jutro chciałbym przyjechać na mecz wiselki czy kupię bilecik bez problemu na miejscu bo jestem z rzeszowa i niebyłem na meczu wisełki jeszcze i ile taki bilecik kosztuje
Ile kosztuje to sie wysil i sprawdź na oficjalnej stronie Wisły. Jeśli przyjedziesz na stadion kilka godzin przed meczem to kupisz, potem kolejki pewno będą dłuugie..
Odpowiedz cytując