Piettras napisał(a):

|
Napisałem już parę razy na forum że bilety i karnety są za drogie . Po przeliczeniu naszych zarobków a np. Anglików , Belgów itd..bilet powinien kosztować od 10zł do 20złna cały stadion i to czy mecz jest zwykły czy top... może LM i puchary powinny być droższe ale bez przesady
|
oO Już nie narzekaj, mamy super ceny biletów i pod tym względem nie można nic klubowi zarzucić.
rzeszowiak 1905 napisał(a):

|
Mam pytanko jutro chciałbym przyjechać na mecz wiselki czy kupię bilecik bez problemu na miejscu bo jestem z rzeszowa i niebyłem na meczu wisełki jeszcze i ile taki bilecik kosztuje
|
Ile kosztuje to sie wysil i sprawdź na oficjalnej stronie Wisły. Jeśli przyjedziesz na stadion kilka godzin przed meczem to kupisz, potem kolejki pewno będą dłuugie..