Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12357
Stary 15.02.2012, 17:16
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
25-latka zdziwiła informacja, że miałby być najlepiej zarabiającym piłkarzem polskiej ligi. Na jego konto miałoby wpływać 650 tys. euro rocznie. - Miło się o tym czytało i fajnie byłoby mieć 10 milionów lari (waluta Gruzji - przyp. red.) rocznie, ale nie jest to zgodne z prawdą. To kwota mocno przesadzona. Zarabiam 250 tysięcy euro za sezon - wyjawił Dwaliszwili.
http://www.youtube.com/watch?v=qy03E...ture=endscreen
a już się przestałem denerwować, że go Wisła nie chciała
Ostatnio edytowane przez tofik : 15.02.2012 o godz. 17:26.
..
Odpowiedz cytując