Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rzeszowiak 1905
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
7834
15.02.2012, 17:13
Mam pytanko jutro chciałbym przyjechać na mecz wiselki czy kupię bilecik bez problemu na miejscu bo jestem z rzeszowa i niebyłem na meczu wisełki jeszcze i ile taki bilecik kosztuje
rzeszowiak 1905
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rzeszowiak 1905
Znajdź inne posty napisane przez rzeszowiak 1905