Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rzeszowiak 1905
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7834
Stary 15.02.2012, 17:13
Mam pytanko jutro chciałbym przyjechać na mecz wiselki czy kupię bilecik bez problemu na miejscu bo jestem z rzeszowa i niebyłem na meczu wisełki jeszcze i ile taki bilecik kosztuje
Odpowiedz cytując