|
Napisałem już parę razy na forum że bilety i karnety są za drogie . Po przeliczeniu naszych zarobków a np. Anglików , Belgów itd..bilet powinien kosztować od 10zł do 20złna cały stadion i to czy mecz jest zwykły czy top... może LM i puchary powinny być droższe ale bez przesady
|