Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Piettras
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: KRK NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7833
Stary 15.02.2012, 17:10
Napisałem już parę razy na forum że bilety i karnety są za drogie . Po przeliczeniu naszych zarobków a np. Anglików , Belgów itd..bilet powinien kosztować od 10zł do 20złna cały stadion i to czy mecz jest zwykły czy top... może LM i puchary powinny być droższe ale bez przesady
Odpowiedz cytując