Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15736
Stary 15.02.2012, 17:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Skoro o meritum. Co powiesz kibicom z całej Europy kiedy zamiast oglądac meczu na który kupili bilet bedą stali w korku na cudownych drogach cudaka?

Pytam trzeci raz a Ty zamiast odpowiedzieć dalej ochoczo sie kompromitujesz.

ps. Jak się jest zbyt ubogi mentalnie żeby napisać cokolwiek z sęsem to sie stwierdza" szkoda słów".
sęsem to na pewno ...

proszę: http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=15861

odnieść się proszę do sytuacji w grecji, odnieść się do drogiego paliwa (napisałem post gdzie dolar o baryłka ropy brent wzrosły średnio ponad 20%) niz w 2007 roku.

W żadnym Twoim poście nie starasz się choćby kawałka wypowiedzi skierować w temat o którym mowa. Jedynie co robisz, to sklejasz kilka wątków, starych sprawm wypisujesz coś o TVNach i GW które musisz namiętnie czytać.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 15.02.2012 o godz. 17:09.