Drozd napisał(a):

Skoro o meritum. Co powiesz kibicom z całej Europy kiedy zamiast oglądac meczu na który kupili bilet bedą stali w korku na cudownych drogach cudaka?
Pytam trzeci raz a Ty zamiast odpowiedzieć dalej ochoczo sie kompromitujesz.
ps. Jak się jest zbyt ubogi mentalnie żeby napisać cokolwiek z sęsem to sie stwierdza" szkoda słów".
|
sęsem to na pewno ...
proszę:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=15861
odnieść się proszę do sytuacji w grecji, odnieść się do drogiego paliwa (napisałem post gdzie dolar o baryłka ropy brent wzrosły średnio ponad 20%) niz w 2007 roku.
W żadnym Twoim poście nie starasz się choćby kawałka wypowiedzi skierować w temat o którym mowa. Jedynie co robisz, to sklejasz kilka wątków, starych sprawm wypisujesz coś o TVNach i GW które musisz namiętnie czytać.