Arapaho napisał(a):

|
wiślak68 juz mialem nadzieje że nikt mu nie odpisze na jego brednie.Daj ignora i tyle
|
Ale dlaczego

Od zamierzchłych czasów ubarwiały ludziom czas takie dziwolągi i indywidua. Dlaczego mamy odpuścić sobie dworowanie i dobrą zabawę obecnie

Jeśli ktoś bierze takich Asów czy Szpeniów na poważnie to świadczy tylko o .... Przecież to są komedianci, tym zabawniejsi że sami siebie biorą na poważnie. A więc bawmy się
martin_6 napisał(a):

|
wiślak - musisz go cytować? Wiele osób dało mu ignora, żeby nie musieć czytać jego mądrości.
|
No i powiedz że się nie ubawiłeś

.
Ale w rzeczy samej jeśli większość jest tego samego zdania co Ty to pozostaje mi się tylko dostosować. Ale naprawdę było by szkoda. Oni są tacy zabawni ...
