Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15734
Stary 15.02.2012, 16:50
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
wiślak68 juz mialem nadzieje że nikt mu nie odpisze na jego brednie.Daj ignora i tyle
Ale dlaczego Od zamierzchłych czasów ubarwiały ludziom czas takie dziwolągi i indywidua. Dlaczego mamy odpuścić sobie dworowanie i dobrą zabawę obecnie Jeśli ktoś bierze takich Asów czy Szpeniów na poważnie to świadczy tylko o .... Przecież to są komedianci, tym zabawniejsi że sami siebie biorą na poważnie. A więc bawmy się

martin_6 napisał(a):Wyświetl post
wiślak - musisz go cytować? Wiele osób dało mu ignora, żeby nie musieć czytać jego mądrości.
No i powiedz że się nie ubawiłeś .
Ale w rzeczy samej jeśli większość jest tego samego zdania co Ty to pozostaje mi się tylko dostosować. Ale naprawdę było by szkoda. Oni są tacy zabawni ...
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 15.02.2012 o godz. 20:14.