Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7827
Stary 15.02.2012, 16:38
oczywiście, że każdy by chciał mieć 33 tys fanatyków i jest to niestety niemożliwe.

Ale nie piszmy głupot, że dziadek jak przychodzi na mecz TYLKO DLA ŁADNEJ PIŁKI jest "nietykalny", nie można ocenić Jego stosunku do Wisły tylko dlatego, że jest dziadkiem. Mamy taką osobę ocenić tak samo jak 18 latka, który ma takie samo zdanie.

Jak przychodzi 18 latek TYLKO DLA ŁADNEJ PIŁKI, to każdy powie dziecko Telefoniki, sezonowiec, piknik , sympatyk krakowskiej piłki. Oczywiście tacy być muszą, ale nie popadajmy w skrajności, że mamy ich chwalić i stawiać za wzór - albo się na nich ukierunkowywać.

Naszą drogą powinno być zachęcania do przychodzenia na stadion dla atmosfery, dopingu i emocji. Bez względu na wynik sportowy, bo wyniki nie zawsze będą dobre a stadion ma być wypełniany w coraz to większym wymiarze.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 15.02.2012 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując