Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
fresh.cie
Senior Member
Od: 09.2011
Offline
#
10141
15.02.2012, 16:37
Jak dla mnie to korzystny wynik przed rewanżem jest minimum 2-0. Chyba nie chcecie powtórki z rozrywki? Nie ma co się podniecać wygraną 1-0 bo może być drugi Apoel, nie lekceważcie Standardu!
fresh.cie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fresh.cie
Znajdź inne posty napisane przez fresh.cie