Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15730
Stary 15.02.2012, 16:28
Szpeniu - przeszedłeś samego siebie. Do tej pory próbowałem czytać Twoje posty poważnie i traktowałem Cię generalnie poważnie. Ty jednak jesteś tak "zeuropeizowany", że czytać się niestety tego nie da... Niedługo się obudzisz ze swojego snu.

ps. Kto od teraz zacytuje AS-a ten lama i lewak