Szpeniu - przeszedłeś samego siebie. Do tej pory próbowałem czytać Twoje posty poważnie i traktowałem Cię generalnie poważnie. Ty jednak jesteś tak "zeuropeizowany", że czytać się niestety tego nie da... Niedługo się obudzisz ze swojego snu.
ps. Kto od teraz zacytuje AS-a ten lama i lewak
