Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dgr
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7826
Stary 15.02.2012, 16:28
Każdy by chciał mieć co mecz na stadionie 33 tys fanatyków. Ale tak się nie da.

Jot napisał(a):Wyświetl post
Dla wypisywania pierdół i wymądrzania się w niektórych kwestiach jeśli nie ma się o czymś pojęcia - nie ma szacunku. Kapujesz?
Nie kapuję.
Odpowiedz cytując