Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dgr
Member
Od: 04.2011
Offline
#
7826
15.02.2012, 16:28
Każdy by chciał mieć co mecz na stadionie 33 tys fanatyków. Ale tak się nie da.
Jot
napisał(a):
Dla wypisywania pierdół i wymądrzania się w niektórych kwestiach jeśli nie ma się o czymś pojęcia - nie ma szacunku. Kapujesz?
Nie kapuję.
dgr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dgr
Znajdź inne posty napisane przez dgr