Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10140
Stary 15.02.2012, 16:15
Mareq napisał(a):Wyświetl post
I to jest dosyć istotna kwestia.
Uważam , że rozstrzygnięciem dwumeczu będzie jednobramkowa przewaga.
Dlatego grunt to nie stracić nic przy Reymonta i strzelić jedną bramkę(to będzie zadowalający rezultat) , a jak wiatr dobrze w żagle dmuchnie , to dołożyć drugą i to będzie bardzo dobry wynik.
Szczerze mowiac prorokowanie jak bedzie nie ma sensu. Oczywiscie wynik 1-0 czy 2-0 przed rewanzem bylby bardzo korzystny.

Dla nas to pierwszy powazny mecz od dwoch miesiecy. Forma jest kompletna niewiadoma. Mozemy zagrac zajebiscie albo tragicznie. Niewiadoma jest sklad i forma poszczegolnych zawodnikow. Standard w rytmie meczowy co zawsze ma jakis wplyw na rywalizacje.
Mysle, ze przed jutrzejszym meczem powinnismy miec wiecej obaw niz powodow do spokoju co nie znaczy, ze musi byc zle. Wierze, ze zostaniemy pozytywnie zaskoczeni.
Odpowiedz cytując