Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15726
Stary 15.02.2012, 16:14
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Rydzyk i PIS to jest taka sama banda ,jak ta banda która teraz rządzi . Różnica między nimi jest taka ,że jedni przyciagają do siebie argumentami X a inni argumentami Y . Te partie ,to są swoiste klany czy kasty podparte swoimi: mediami , ekspertami ,autorytetami, artystami ,duchowieństwem. W razie wygrania wyborów przez jedna partie wszyscy ci którzy ich wspieraja i zyją z państwowych pieniedzy moga liczyć na koryto i przywileje. Rozsmiesza mnie pisanie ,że ci to chca wygrać wybory bo im lezy dobro ojczyzny . Jakieś odwolywanie sie do historii i szukanie analogii ,a tak naprawde gówno wiedzą i w dupie byli.
Czy to jest Twoje wyznanie wiary Bo trochę pachnie Palikotem.