dgr napisał(a):

|
Trzeba mieć szacunek dla starszych ludzi którzy po prostu przychodzą zobaczyć kawałek ładnej piłki której ostatnio na naszym stadionie nie uświadczysz, chyba że w wykonaniu przeciwników.
|
Szacunek dla starszych osób powinien być. Co więcej - na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
Dla wypisywania pierdół i wymądrzania się w niektórych kwestiach jeśli nie ma się o czymś pojęcia - nie ma szacunku. Kapujesz?