Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7825
Stary 15.02.2012, 16:08
dgr napisał(a):Wyświetl post
Trzeba mieć szacunek dla starszych ludzi którzy po prostu przychodzą zobaczyć kawałek ładnej piłki której ostatnio na naszym stadionie nie uświadczysz, chyba że w wykonaniu przeciwników.
Szacunek dla starszych osób powinien być. Co więcej - na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
Dla wypisywania pierdół i wymądrzania się w niektórych kwestiach jeśli nie ma się o czymś pojęcia - nie ma szacunku. Kapujesz?
Odpowiedz cytując