OpEnTaNy napisał(a):

|
A gowno mnie obchodzi jakis starszy pan dla ktorego Wisla to tylko wynik meczu niech pierdzi w stolek. A takie uwagi zachowaj dla siebie bo przez takich ludzi zaczynaja sie konflikty... Zeby zwiekszyla sie frekwencja przede wszystkim musi sie zmienic myslenie kibicow a nie styl gry
|
OpEnTaNy - poje.bało Cię ? Trzeba mieć szacunek dla starszych ludzi którzy po prostu przychodzą zobaczyć kawałek ładnej piłki której ostatnio na naszym stadionie nie uświadczysz, chyba że w wykonaniu przeciwników. Teraz masz te 15 czy 20 lat ale zobaczymy jak będziesz śpiewał mając 50 czy 60. Wtedy też będą Cię jarały oprawy i doping i tylko dla nich będziesz przychodził na stadion ? Odpowiedz sobie sam.