Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18535
Stary 15.02.2012, 15:22
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Jestem na 100% przekonany, że bilety by zeszły o wiele wiele szybciej.
Masz kartę kibica, wybierasz miejsce na stadionie, robisz przelew i masz karnet/bilet- na wszelki wypadek drukujesz sobie potwierdzenie zakupu karnetu i bez stresu idziesz na stadion.Myslisz ze w dobie przelewów internetówych to nic nie znaczy?To, że w najpopulatniejszym Polskim klubie czegoś takiego nie ma jest dla mnie osobiscie skandalem.Nie zapominaj, że Wisła ma kibiców w całej Polsce, a nie każdemu chce się dymać do sklepu.W promieniu 100 km od Krakowa mieszka 8 mln ludzi, więc potencjał jest, a gdzie reszta?.
Próbkę swoich możliwości ABG zaprezentowała przy wyjeździe do Warszawy.
Z wszystkim się zgodzę. Sam mieszkam ponad 130km od krk, więc oczywiscie sprzedaż internetowa byłaby ułatwieniem.

Jednak ostatnio problem z frekwencją wszyscy upatrują w braku sprzedaży on - line. A według mnie, nie jest to problem kluczowy. Moim zdaniem, jak komuś zależy to i tak znajdzie sposób by być na R22. Cały czas uważam, że nie przybędzie nam 4-5 tys stałych kibiców dzięki wprowadzeniu sprzedaży on - line.

Jestem za sprzedażą przez internet w 100%, ale jej brak to nie jest całe zło odpowiedzialne za niską frekwencję. A takie odnoszę ostatnio wrażenie, czytając to forum.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując