Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10138
Stary 15.02.2012, 14:55
Cytat:
Jakieś tam były - zgrali się przynajmniej nieco lepiej, jest stabilizacja. A to malutki plusik.
Stabilizacja? A to ciekawe, bo ja szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia kto jutro wyjdzie w wyjściowym składzie jeśli chodzi o stoperów Jaliens, Bunoza, Czekaj, Chavez, Diaz, haha jak dla mnie to można wylosować, bo szanse każdej pary będą równe i wielkich różnic nie ma. Ja wrzuciłbym Diaza z Chavezem, do walki z tym mudżinem ze Standradu, Diaz nawet umie rozegrać od tyłu, więc nie powinno być źle. Na bokach Jova i Paljic, bo tamci mają bardzo szybkie skrzydła. Niby proste, ale nie mam przekonania
Odpowiedz cytując