wislakbgc napisał(a):

"Gdyby Irlandczyk , Grek , czy Niemiec zarabiał 1500 euro i 6 euro wydawał na litr paliwa , 20 euro na kino , 250 euro na średniej klasy buty ,5 tys.euro za metr kwadratowy mieszkania i 80 tys za średniej klasy nowy samochód , to na ulicach panowałaby regularna krwawa wojna !
Polska płaca minimalna 334 euro , w Irlandii 1462 - przy zbliżonych kosztach życia ,Polacy to najgłupszy naród na świecie - od zawsze okradany , poniżany , nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów ) .A teraz będziemy dokładać się do wyżej wymienionych państw bo mają mityczny kryzys .
To co jest w Polsce to nie jest kryzys , to jest od zawsze dno i 2 metry mułu !Polak jest tanim wyrobnikiem UE ,a Polska rynkiem zbytu dla towarów 2,3 kategorii po cenach wyższych niż w UE !
LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY !" - apel z jakiegoś kwejka chyba
Powiem tyle od siebie , że Unia Europejska i NATO jest dla nas jak Układ Warszawski , a Wielki Brat z Izraelem to drugi Związek Radziecki , że nie mówią o tym w mediach ? a co ku*wa , za komuny mówili w Dzienniku że komuna jest zła ? W tym kraju nawet komunizm nie upadł , tylko zmienił nazwę , na demokracje , praktycznie czerwoną demokrację . Nikt nie dba o wartości narodowe , patriotyczne , kościelne , o wychowanie młodzi w duchu pewnych zasad , czy i polepszenie kultury , cały kraj jest rozprzedawany, a Polacy siedzą na dupie , nic nie robią i płaczą że nie ma na kogo głosować . Jak widać Polacy nie potrafią sami sobą rządzić(Układ Warszawski , teraz UE) , śmiech to stwierdzać ale naziści chyba mieli racje że Słowianie nie są zdolni to zbudowania kolektywu państwa , ponieważ są RZEKOMO pozbawieni zdolności do rządzenia (patrząc na ten kraj , nie wiem już czy tak rzekomo ) .
PS. Nie oburzajcie się że dałem przykład od nazistów ; )
Tyle ode mnie
|
Jak sie nie szanuje samych siebie i nie docenia sie ludzi którzy walczyli o lepszą Polskę, wybielejąc zbrodniarzy i doceniając kombinatorów, jak się promuje obce towary i interesy kosztem własnych-polskich, jak się nie dba o swój przemysł, surowce mineralne, wpływy , jak się do tego z premedytacją tak kształci młodych ludzi żeby nie potrafili samodzielnie myśleć - to tak się ma jak napisałeś
Hans Frank cyt.z pamięci: " Jeśli Polakowi się zbytnio nie grozi i jeszcze rzuci od czasu do czasu jakiś ochłap - to nie ma lepszej siły roboczej w Europie"