Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12353
Stary 15.02.2012, 13:54
I dobrze że ten temat nazywa się plotki .I jeszcze jedno Wisła jest cholernie polskim klubem , gdzie dominuje zasada jest kasa to brać niema się co zastanawiać.I wątpię ze awans do LM BYŁ BY COKOLWIEK ZMIENIŁ ,A JUŻ Z PEWNOŚCIĄ NIE W INWESTYCJACH. Odnośnie Bitona czy jest wart tych pieniędzy czy nie to pojęcie względne .TRZEBA postawić sobie inne pytanie ...DO CZEGO PROWADZI POLITYKA WYPOŻYCZANIA GRACZY .Czy doraźności w postępowaniu właściciela ,oraz zasada wyciskania klubu z pieniędzy to jak niektórzy sugerują zdrowe prawa kapitalizmu .
Odpowiedz cytując