fresh.cie napisał(a):

No tak, ale to się da zrozumieć, nie wierzę żeby Jaliens zapomniał jak wygląda dobrze ustawiona defensywa. Co jak co ale nagrał się na jakby nie było w miarę wysokim poziomie porównując do naszej polskiej piłki.
Ja od niego właśnie wymagam tylko tego, bo jak widzę jak człapowato biega, nie walczy wgl o piłkę, to liczę na to, że chociaż tym swoim doświadczeniem pokaże kolegom jak się ustawić. Myślę, że Maaskant też na to liczył, ale chyba się przeliczył..
|
Tylko co nam z dobrze ustawionej defensywy , kiedy Jaliens sam prosi przeciwnika , aby go obiegł. Ile mieliśmy już zagrań pana J , przez które niechybnie traciliśmy gole... Lub kiedy ratował go Chavez lub Pareiko. Niestety , ale mam już dość obgryzania paznokci patrząc jak Jaliens ma piłkę.
