Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
Dawidka
Member
Od: 10.2010
Offline
#
1256
15.02.2012, 13:19
Dokładnie , ja ostatnio zakupiłem Mazdę i jestem prze zadowolony
Dawidka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dawidka
Znajdź inne posty napisane przez Dawidka