Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7814
Stary 15.02.2012, 12:48
trzeba na meczu wywiesić transparent Basałaj gdzie jest sprzedarz internetowa czy cos tak albo zrobić jąkaś manifestacje przed klubem i już.A nie wypisywać na forum dlaczego nie ma itp.
Odpowiedz cytując