Drozd napisał(a):

Właśnie, dlaczego nikt prorzadowy się tu nie wypowiada? Odpowiem Ci. Bo brednie przydupasów cudaka i jego samego powtarzać może tylko całkowicie odmóżdżony, albo mający w tym interes.
"jakimiś dziwnymi teoriami" o czym Ty piszesz? Margaret Tchatcher do rudego porównujesz? Zmiłuj się. Myślisz że gdyby Królowa Angielska zginęla w wypadku lotniczym w Rosji Margaret Tchatcher oddałaby całe śledztwo Breżniewowi? A wrak samolotu gnił by w lesie przez rok? Rudy nie ma kompetetencji jej butów glancować.
I wytłumacz wreszcie co powiesz kibicom stojącym w czerwcu w korkach zamiast oglądać mecze Euro? Bo pitolisz coś o liczbach, a od rzeczywistości uciekasz, jak rasowy leming.
|
kolejny raz mataczysz, ja napisałem o reformach MT, a Ty wyskakujesz z jakimiś katastrofami.
Temat dróg skończyłem. Chwalmy Pana, że PiS dołożył swoją cegiełkę do tego, że będziemy mieli drogi w Polsce.