|
Wywiad minister Muchy dzis w RMF:
-A jest pani w stanie dotrzeć do problemów trzecioligowego hokeja na lodzie?
- Proszę mi wierzyć, że te problemy są już opracowywane w naszym resorcie, chociaż one są gdzieś tam na 35 miejscu albo i 98.
-Za trzecioligowy hokej to niech się pani nie bierze, bo tej ligi nie ma. Tak przykładowo mówię...
|