Nie wiem, może to i Nacho Novo. Jest tylko jedno "ale". Było powiedziane, że kryzys w Glasgow Rangers ma wpływ na to, że pojawi się piłkarz w Legii. Nacho Novo nie gra w Rangersach (grał, ale już nie jest ich zawodnikiem od 2010 roku), więc co wspólnego miałby kryzys w klubie Rangers z Nacho i Legią?
Ale to i tak wszystko domysły. Trzeba czekac i zagadka się sama rozwiąże
