Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4187
Stary 15.02.2012, 11:08
Nie wiem, może to i Nacho Novo. Jest tylko jedno "ale". Było powiedziane, że kryzys w Glasgow Rangers ma wpływ na to, że pojawi się piłkarz w Legii. Nacho Novo nie gra w Rangersach (grał, ale już nie jest ich zawodnikiem od 2010 roku), więc co wspólnego miałby kryzys w klubie Rangers z Nacho i Legią?

Ale to i tak wszystko domysły. Trzeba czekac i zagadka się sama rozwiąże
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 15.02.2012 o godz. 11:11.
Odpowiedz cytując