Nacho Novo - przeciez juz 3/4 o tym wie

Szkoda ten temat takimi domyslami zasmiecac ale skoro wszyscy juz wiedza to po co kurywac takie info? Dupy nie urywa, ale ogorek to tez nie jest
TTJ - NN mial zmienic Sporting na Rangersow i bylo to opisywane w mediach. Wszystko sie zgadza

Dodatkowo wczoraj wyjechal z klubu...ciekawe
