Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4186
Stary 15.02.2012, 10:58
Nacho Novo - przeciez juz 3/4 o tym wie Szkoda ten temat takimi domyslami zasmiecac ale skoro wszyscy juz wiedza to po co kurywac takie info? Dupy nie urywa, ale ogorek to tez nie jest


TTJ - NN mial zmienic Sporting na Rangersow i bylo to opisywane w mediach. Wszystko sie zgadza Dodatkowo wczoraj wyjechal z klubu...ciekawe
Ostatnio edytowane przez kreseq : 15.02.2012 o godz. 11:56.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując