Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4183
Stary 15.02.2012, 10:20
chodza słuchy, że nowym grajkiem Legii ma zostac jakis piłkarz Rangersów. Przynajmniej tak twierdzi Kalinowski.

Jeśli mozna pomarzyć, to chciałbym Kyle'a Lafferty, młody i dość dobry ale jeśli juz to pewnie nie o niego chodzi.
Odpowiedz cytując