rasel1906 napisał(a):

|
nie przesadzalbym z ta mizerna frekwencje wkoncu najprawdopodobniej pobijemy rekord frekwencji z polonia czy apoelem 24 tysiace
|
Z Apoelem o ile się nie myle był komplet - bez trybuny zachodniej. Dlatego nie mozna porównywac, nie wiadomo ile byłoby przy całym stadionie. Powiedzcie mi, na jakie mecze ma byc komplet jak nie na 1/16 PE?
1/2 CL?
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern