Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7804
Stary 15.02.2012, 09:58
To przykre, że taki klub jak Podbeskidzie (nic im nie ujmując, to jednak organizatorsko są daleko za Wisłą) ma już wprowadzony system sprzedaży internetowej. Jak widać da się to zrobić. I na pewno nie jest to droga inwestycja, jeżeli beniaminka na nią stać.

http://podbeskidzie.funpay.pl/
Odpowiedz cytując