Oldpara sam sobie zaprzeczasz

Mówisz że Wisła ma spokojnie 15 tys WIERNYCH kibiców

Mówisz że przykłady meczów z Odense, Bełchatowem, Lechią czy Zagłębiem nie są miarodajne bo "większości odechciało się kibicować" Wiesz ja dziękuję za takich "wiernych" kibiców... Pod pojęciem Wierność ja mam na myśl takich kibiców którzy nawet po porażce przychodzą na mecz, którzy nawet nawet jak jest w klubie bardzo źle przychodzą wspomóc swój zespół... Mówisz że na Polonii było nawet 24 tys... Moim zdaniem było na nim tylko dlatego tyle osób ponieważ były wtedy wyniki, miała być feta itp... Było wtedy wiele tzw "kibiców sukcesu" którzy przychodzą tylko wtedy jak zespołowi idzie dobrze... a jak idzie źle to mamy ok 12-13 tys wiernych kibiców co Romuald potwierdził