Cytat:
|
TymonPRO napisał(a): Ze wszystkich drużyn,które awansowały do dalszej fazy Wisła straciła najwięcej goli -13
|
wolfy napisał(a):

|
To akurat nie dziwi. Przeraża zaś, jeśli się pomyśli że żadnych zmian w tej formacji nie było.
|
Jakieś tam były - zgrali się przynajmniej nieco lepiej, jest stabilizacja. A to malutki plusik.
Inaczej się gra jak sie gracze jeszcze obwąchvją, a inaczej jak już wiedzą na kogo nie można liczyć i dlaczego. Na zasadzie
"Dawniej próbowałem grać do przodu, ale gram z Diazem którego zawsze objeżdżają, więc na wszelki wypadek cały mecz asekuruje boczną pomoc i nie wypuszczam się do przodu mimo, że lubie"
Jak wiesz gdzie jesteś do dupy, to czasem można temu jakoś zaradzić.