Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10135
Stary 15.02.2012, 08:37
Cytat:
TymonPRO napisał(a): Ze wszystkich drużyn,które awansowały do dalszej fazy Wisła straciła najwięcej goli -13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To akurat nie dziwi. Przeraża zaś, jeśli się pomyśli że żadnych zmian w tej formacji nie było.
Jakieś tam były - zgrali się przynajmniej nieco lepiej, jest stabilizacja. A to malutki plusik.

Inaczej się gra jak sie gracze jeszcze obwąchvją, a inaczej jak już wiedzą na kogo nie można liczyć i dlaczego. Na zasadzie "Dawniej próbowałem grać do przodu, ale gram z Diazem którego zawsze objeżdżają, więc na wszelki wypadek cały mecz asekuruje boczną pomoc i nie wypuszczam się do przodu mimo, że lubie"

Jak wiesz gdzie jesteś do dupy, to czasem można temu jakoś zaradzić.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując