Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18531
Stary 15.02.2012, 01:25
Proud napisał(a):Wyświetl post
^^^ i myślisz, że nagle dzięki temu frekwencja skoczy o 4-5 tysięcy?



Dla mnie to czyste s-f.
Jestem na 100% przekonany, że bilety by zeszły o wiele wiele szybciej.
Masz kartę kibica, wybierasz miejsce na stadionie, robisz przelew i masz karnet/bilet- na wszelki wypadek drukujesz sobie potwierdzenie zakupu karnetu i bez stresu idziesz na stadion.Myslisz ze w dobie przelewów internetówych to nic nie znaczy?To, że w najpopulatniejszym Polskim klubie czegoś takiego nie ma jest dla mnie osobiscie skandalem.Nie zapominaj, że Wisła ma kibiców w całej Polsce, a nie każdemu chce się dymać do sklepu.W promieniu 100 km od Krakowa mieszka 8 mln ludzi, więc potencjał jest, a gdzie reszta?.
Próbkę swoich możliwości ABG zaprezentowała przy wyjeździe do Warszawy.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 15.02.2012 o godz. 01:32.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując