fresh.cie napisał(a):

|
Tylko trzeba jeszcze postawić na niego, boję się tylko czy para Czekaj-Bunoza nie była by zbyt mało doświadczona, błędy w ustawieniu, kto by kierował całą defensywą?
|
Wiesz ostatnie 5 słów przypomniało mi jak nasz sławny Robert wspominał o Jaliensie
A tak na serio. Hmmm... wiesz dla mnie to Czekaj-Bunoza , Chavez-Jaliens. Przynajmniej ja tak to widze.