Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12345
Stary 15.02.2012, 00:50
fresh.cie napisał(a):Wyświetl post
Tylko trzeba jeszcze postawić na niego, boję się tylko czy para Czekaj-Bunoza nie była by zbyt mało doświadczona, błędy w ustawieniu, kto by kierował całą defensywą?
Wiesz ostatnie 5 słów przypomniało mi jak nasz sławny Robert wspominał o Jaliensie

A tak na serio. Hmmm... wiesz dla mnie to Czekaj-Bunoza , Chavez-Jaliens. Przynajmniej ja tak to widze.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując