cpc napisał(a):

Słyszałem, że premier Donald skonstruował pytanie pod ewentualne referendum dotyczące wieku emeryckiego, którego i tak nie będzie. Pytanie dotyczy dwóch opcji. Czy wolisz podniesienie wieku emerytalnego czy podniesienie podatków. To ja proponuje Donaldowi premierowi aby dodał trzecią opcję - czy zwolnienie 400 tys. urzędników powiązane z likwidacją tysięcy debilnych przepisów i inicjatyw państwowych.
Zostanie wtedy ich około 200 tysięcy - powinno wystarczyć na normalne państwo.
|
Ja bym dał jeszcze czwarta opcję: czy chcesz wystrzelić rudego płemieła na księżyc (w wersji dla użytkowników tego forum: razem ze Szpeniem).