Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12344
Stary 15.02.2012, 00:02
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
teraz pograł na poziomie i jest wart około miliona
a Ci co na niego narzekają, że jest słaby, niech się uderzą w głowę
Ciekawe czy jakby Biton był już zawodnikiem Wisły to też byś go wycenił na około milion
Odpowiedz cytując