|
Greków nie ma co bronić, bo wyciągają łapy po pieniądze, których i tak nigdy nie zwrócą. Gdyby sami na własną rękę wyszli ze strefy EURO/UE to dopiero poczuliby co to jest zarabiać na życie, a nie 80 tys. rodzin żyło sobie spokojnie do końca poprzedniego roku z emerytur członków rodziny, którzy nie żyli już od dobrych paru lat. W dupach ich się poprzewracało z tego socjalnego dobrobytu.
|