O tych śmiesznych zasiłkach w Grecji to prawda...Tam jest nawet tak ,że jak kupiłeś sobie działke i stawiasz dom to podatek od tejże budowli płacisz dopiero jak ją wykończysz ..i co ? i stawiali domy 2 piętrowe z wykończonym tylko parterem i piwnicą i mieszkali tam nie pacąc podatków..nawet dostawali dodatek do wypłaty jak rowerem do pracy dojeżdżają ,jak w zakładzie nie ma windy to za wychodzenie po schodach..dziwne że sie buntują ? wcale mnie to nie dziwi ze tak tam jest ..dziwi mnie to że tak sie tej zasranej unii trzymaja a my musimy im kase dawać nierobom francowatym

Powinni ogłosić bankructwo odejść od Unii i wprowadzić te swoje drachmy.Socjalizm trzeba tępić a nie sponsorować