|
Pewnie ma. Nie mniej jednak trochę się Greków traktuje teraz jak Żydów w latach 30 tych. Szyderka, dowcipy, 'debile protestują', 'złodzieje', 'patrzcie jak mają dobrze, jakie zasiłki, jakie dodatki' bla bla bla. Nie tylko Grecja ma sporo socjalizmu za uszami.... i ktoś tą Grecję do Euro wziął i... nigdy nie poniósł za to odpowiedzialności.
Może i tak...... a może nie.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|