Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18530
Stary 14.02.2012, 22:05
ja myślę że o te +/- 2 tysiące by wzrosła. Po za tym weźcie pod uwagę że u nas zejdzie jeszcze trochę biletów w dniu meczu a u legi dużo tych biletów sprzedanych nie będzie bo mają sprzedaż internetową i kto chciał bilet kupić z po za warszawy to raczej już go kupił. liczę na minimum 24 tysiące
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując