ja myślę że o te +/- 2 tysiące by wzrosła. Po za tym weźcie pod uwagę że u nas zejdzie jeszcze trochę biletów w dniu meczu a u legi dużo tych biletów sprzedanych nie będzie bo mają sprzedaż internetową i kto chciał bilet kupić z po za warszawy to raczej już go kupił. liczę na minimum 24 tysiące
