Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Joseff1906
Junior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7790
Stary 14.02.2012, 21:54
Reksiu nie wiem skad masz takie info ale Ślask nie spadł w 2001, spadl rok pozniej gdy Legia Warszawa zdobyla mistrza i byl podzial n te smieszne grupy...

Kto z wwy lub okolic wybiera sie na mecz Wisla-Standard
Odpowiedz cytując