Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Joseff1906
Junior Member
Od: 12.2010
Offline
#
7790
14.02.2012, 21:54
Reksiu nie wiem skad masz takie info ale Ślask nie spadł w 2001, spadl rok pozniej gdy Legia Warszawa zdobyla mistrza i byl podzial n te smieszne grupy...
Kto z wwy lub okolic wybiera sie na mecz Wisla-Standard
Joseff1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Joseff1906
Znajdź inne posty napisane przez Joseff1906