Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście
Offline
#
7787
14.02.2012, 21:09
Kompletu na pewno nie będzie, ale w okolice 23000 możemy dobić, bo dziś naprawdę był ruch spory jak byłem w Strefie od 15-17 i kolejka była solidna na 20-30 osób.
michael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michael
Znajdź inne posty napisane przez michael