Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4180
Stary 14.02.2012, 21:03
tormenthor
Cytat:
Reszta to totalne, przereklamowane słabiaki
To co powiedziec o naszych grajkach z wyjatkiem Meliksona i Bitona?

Cytat:
Jeśli ktoś ceni takiego Żewłakowa
Krok pierwszy; zerknij na jego CV. Krok nastepny; zerknij jak gral w tym sezonie w LE.

Cytat:
Warzywniak
Sredni pilkarz co niezmienia faktu ze... Diaza i Paljica to wciaga nosem.

Cytat:
ktoś przywołuje Koseckiego, Wolskiego, Żurka czy Jagiełłę. Ile oni meczów w lidze zagrali? Ile mieli asyst, bramek?
Polska mysl szkoleniowa piernika Engela? W tamtym sezonie, zachowujac wszelkie proporcje, trener Borussi rownie mogl sie zapytac; a kto to jest Goetze? Ile on meczow zagral... Ile goli zdobyl... No ba, nie ma porownania, Blaszczykowski do skladu, Goetze na trybuny

Cytat:
Żaden z nich nie łapałby się na ławkę w Wiśle.
Odwazna teza biorac pod uwage ze u nas do skladu potrafia sie lapac tacy gracze jak Kirm... jak Brud... jak Jirsak...
A moze to poprostu... zazdrosc?

Niektorzy widze nie potrafia polaczyc bycia obiektywnym z byciem kibicem...

---------------------------------------
Eee, dobra koncze pisanie bo znowu zmarnuje wieczor na robienie bzdetow
Odpowiedz cytując