tormenthor
Cytat:
|
Reszta to totalne, przereklamowane słabiaki
|
To co powiedziec o naszych grajkach z wyjatkiem Meliksona i Bitona?
Cytat:
|
Jeśli ktoś ceni takiego Żewłakowa
|
Krok pierwszy; zerknij na jego CV. Krok nastepny; zerknij jak gral w tym sezonie w LE.
Sredni pilkarz co niezmienia faktu ze... Diaza i Paljica to wciaga nosem.
Cytat:
|
ktoś przywołuje Koseckiego, Wolskiego, Żurka czy Jagiełłę. Ile oni meczów w lidze zagrali? Ile mieli asyst, bramek?
|
Polska mysl szkoleniowa piernika Engela? W tamtym sezonie,
zachowujac wszelkie proporcje, trener Borussi rownie mogl sie zapytac; a kto to jest Goetze? Ile on meczow zagral... Ile goli zdobyl... No ba, nie ma porownania, Blaszczykowski do skladu, Goetze na trybuny
Cytat:
|
Żaden z nich nie łapałby się na ławkę w Wiśle.
|
Odwazna teza biorac pod uwage ze u nas do skladu potrafia sie lapac tacy gracze jak Kirm... jak Brud... jak Jirsak...
A moze to poprostu... zazdrosc?
Niektorzy widze nie potrafia polaczyc bycia obiektywnym z byciem kibicem...
---------------------------------------
Eee, dobra koncze pisanie bo znowu zmarnuje wieczor na robienie bzdetow
