Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wiesiek
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7786
Stary 14.02.2012, 21:02
Byłem w niedzielę przed południem. 3 kasy i pustki przed... Pani kasjereczka powiedziała, że na tamten czas sprzedało się nieco ponad 15 tys. Na sektorze H25 i H22 było już niewiele miejsc. Na komplet kibiców na stadionie poczekamy jeszcze jakiś czas. Pewnie na jakiś koncert, albo zlot świadków jehowy

Sorki chłopaki, ale nie ma nas tylu, ilu się co po niektórym wydaje.
Iskra Opole ....

Ja Iskre tralalala....

Iskra Opppolee .....
Odpowiedz cytując