Byłem w niedzielę przed południem. 3 kasy i pustki przed... Pani kasjereczka powiedziała, że na tamten czas sprzedało się nieco ponad 15 tys. Na sektorze H25 i H22 było już niewiele miejsc. Na komplet kibiców na stadionie poczekamy jeszcze jakiś czas. Pewnie na jakiś koncert, albo zlot świadków jehowy
Sorki chłopaki, ale nie ma nas tylu, ilu się co po niektórym wydaje.