|
Skończcie już to smęcenie o moim zdaniem miernych kopaczach Rybusie i Borysiuku. Legia zrobiła genialny deal sprzedając słabych piłkarzy za świetne pieniądze. Gdyby tylko mieli trochę pomysłu i wizji mogliby za tę kasę zbudować zespół na miarę stolicy. A tak to dzięki Bogu nadal będą się kopali po czole mając tylko 2 sensownych piłkarzy - Radovicia i Ljuboję. Reszta to totalne, przereklamowane słabiaki. Jeśli ktoś ceni takiego Żewłakowa, który jest wolny, słabo gra głową i jest cienki fizycznie, to lepiej niech się nie wypowiada na temat piłki. Kolejna gwiazda Warzywniak, który to w poprzedniej rundzie zawalił ponad 10 bramek. Pusty śmiech mnie ogarnia, jeśli ktoś przywołuje Koseckiego, Wolskiego, Żurka czy Jagiełłę. Ile oni meczów w lidze zagrali? Ile mieli asyst, bramek? W ilu meczach o stawkę na poziomie europejskim lub na poziomie szlagierów ekstraklasy zagrali? Żaden z nich nie łapałby się na ławkę w Wiśle.
Nie ma w tym kraju większych malkontentów niż kibice Wisły. My graliśmy w zeszłej rundzie na 50%, a Legia na 120%.
|