Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4176
Stary 14.02.2012, 19:40
Jagiełło grał w sparingach nieźle, więc akurat z parę minut bym mu dał w lidze, natomiast Kucharczyk jak będzie w formie to parę bramek na jego konto może trafić, ale moim zdaniem grał beznadziejnie jesienią.
Odpowiedz cytując