Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7784
Stary 14.02.2012, 18:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
na 1/16 i 1/8 to jeszcze nie , ale moze na ćwierćfinał doczekamy się kompletu

Dalsza obniżka cen biletów będzie juz tylko stratą dla klubu , nie zwiększy juz frekwencji . Swoją drogą większej frekwencji mozna się spodziewac w meczach z Legią i Lechem . Nie wspominając juz o ostatnim meczu sezonu ze Śląskiem , oby to był mecz o mistrzostwo ;]
Czysto teoretycznie. Jeśli sytuacja będzie taka że my nie mamy szans na mistrza nawet wygrywając ze Śląskiem a tą wygraną odbieramy Śląskowi mistrza a dajemy np Legii.... to byłą by nieszczęsna sytuacja... ale na szczęscie to tylko gdybanie...
sory za offtopa..
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 14.02.2012 o godz. 18:49.
Odpowiedz cytując