Karherop napisał(a):

na 1/16 i 1/8 to jeszcze nie , ale moze na ćwierćfinał doczekamy się kompletu 
Dalsza obniżka cen biletów będzie juz tylko stratą dla klubu , nie zwiększy juz frekwencji . Swoją drogą większej frekwencji mozna się spodziewac w meczach z Legią i Lechem . Nie wspominając juz o ostatnim meczu sezonu ze Śląskiem , oby to był mecz o mistrzostwo ;]
|
Czysto teoretycznie. Jeśli sytuacja będzie taka że my nie mamy szans na mistrza nawet wygrywając ze Śląskiem a tą wygraną odbieramy Śląskowi mistrza a dajemy np Legii.... to byłą by nieszczęsna sytuacja... ale na szczęscie to tylko gdybanie...
sory za offtopa..