na 1/16 i 1/8 to jeszcze nie , ale moze na ćwierćfinał doczekamy się kompletu
Dalsza obniżka cen biletów będzie juz tylko stratą dla klubu , nie zwiększy juz frekwencji . Swoją drogą większej frekwencji mozna się spodziewac w meczach z Legią i Lechem . Nie wspominając juz o ostatnim meczu sezonu ze Śląskiem , oby to był mecz o mistrzostwo ;]