Reserve napisał(a):

|
Ludzie, nie rozumiem was. Biton miał zajebisty początek sezonu, to fakt. Ale pokazał coś w końcówce? U niego nie ma naprawdę takich nieziemskich umiejętności żeby był wart te 1.6 mln. Sracie w gacie za nim bo co? Cena jest duża?
|
Nieziemskie umiejętności warte 1,6 mln? dobre sobie .Biton jak najbardziej jest wart tych pieniędzy jeżeli uważasz inaczej spróbuj odszukać zawodnika która zapewni taka ilość bramek jak Izraelczyk za mniejszą cenę .Przypomnę , że bez jego bramek nie byłoby mowy o awansie z grupy LE , gdyby nie jego bramki w lidze bylibyśmy w dolnej połówce tabeli . Co z tego , że nie wygrywa sam meczy , nie robi niezliczonej ilości bajecznych zwodów w meczu oraz nie strzela z przewrotki .Gdyby takie rzeczy wyczyniał to po pierwsze w życiu nie grałby w naszym kraju,po drugie byłby wart nie 1,6 mln euro ale 16 mln i wówczas to są wielkie pieniądze .1.6 mln euro w skali Europy to są grosze .