Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15674
Stary 14.02.2012, 16:03
Szpen napisał(a):Wyświetl post
... dla mnie ważne jest to, że do Poznania za kilkanaście miesięcy pojadę w 3h. I może sobie jeden z drugim pisać co chce i jak chce.
Pracuję w Katowicach, mieszkam w Chrzanowie - za przyjemnoć korzystania z A4 miesięcznie bulę około 350 złotych (od nowego miesiąca A4 drożeje...). Dziękuję bardzo za takie autostrady. Nie będzie mnie na nie stać niestety.