Szpen napisał(a):

|
... dla mnie ważne jest to, że do Poznania za kilkanaście miesięcy pojadę w 3h. I może sobie jeden z drugim pisać co chce i jak chce.
|
Pracuję w Katowicach, mieszkam w Chrzanowie - za przyjemnoć korzystania z A4 miesięcznie bulę około 350 złotych (od nowego miesiąca A4 drożeje...). Dziękuję bardzo za takie autostrady. Nie będzie mnie na nie stać niestety.