Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15670
Stary 14.02.2012, 15:52
Dokonaniem dla mnie jest fakt, ze ruszyliśmy z marazmu i w budowie są setki kilometrow dróg. Po 20 latach dziadowania, wreszcie bedziemy mieli drogi z prawdziwego zdarzenia. A to ze beda kilka miesiecy pozniej niz EURO? Co z tego? Kto się zna lub się tym interesuje, wie że termin swoje, a przygody na placu budowy swoje. Więc mnie to .......i, że Niemiec nie będzie miał drogi do Warszawy, którą poleci 140 km/h obejrzeć mecz, dla mnie ważne jest to, że do Poznania za kilkanaście miesięcy pojadę w 3h. I może sobie jeden z drugim pisać co chce i jak chce.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 14.02.2012 o godz. 15:58.