Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7778
Stary 14.02.2012, 15:16
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Raczej przysługuje Ci znizka, tyle ze Twoje miejsce może być już wykupione- oczywiscie oprocz sektora C, bo tam nie ma to znaczenia.
Oczywiście, że C

!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Watts, ja też kupowałem już w "wolnej sprzedaży" a miałem karnet jesienią i jest zniżka - na G zapłaciłem 90 zł (karnet ulgowy) bilet na Liege także w cenie "ulgowego karnetowicza"
Dziękuję bardzo
Odpowiedz cytując