Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
7778
14.02.2012, 15:16
domin_czyzyny
napisał(a):
Raczej przysługuje Ci znizka, tyle ze Twoje miejsce może być już wykupione- oczywiscie oprocz sektora C, bo tam nie ma to znaczenia.
Oczywiście, że C
!!IRIVER!!
napisał(a):
Watts, ja też kupowałem już w "wolnej sprzedaży" a miałem karnet jesienią i jest zniżka - na G zapłaciłem 90 zł (karnet ulgowy)
bilet na Liege także w cenie "ulgowego karnetowicza"
Dziękuję bardzo
Watts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Watts
Znajdź inne posty napisane przez Watts